Намети і шатри

Є питання?

Ваше ім’я*

Контактний номер телефону*

Електронна пошта *

Повідомлення:

Намети та шатри  – це оптимальне рішення для проведення будь-якого заходу. Ці споруди використовують для рекламних акцій, торгівлі, проведення урочистостей та дегустацій.

Наші намети мають ряд переваг:

  • Багатофункціональні, сфери застосування даних конструкцій різні їх можна використовувати, як в бізнесі так, і в повсякденному житті;
  •  Легкі у використанні, на монтаж і демонтаж буде потрібно не більше 20 хвилин;
  • За бажанням намет можна обладнати додатковими елементами, вікнами, стінами з прозорого ПВХ або москітною сіткою.

Доступні до замовлення наступні розміри наметів:

В основі таких наметів оцинкована труба (240мкр) Ф25мм та товщиною 1.2мм, хрестовини виконані з труби ф22мм та товщиною 1,5 мм з подальшою гальванікой.

2х3, 3х3, 3х4,  3х5,  3х6;

4х4, 4х5, 4×6, 4х8.

Існує можливість зібрати каркаси для наметів збільшеного розмірного ряду.

4х4, 4х6,4х8;

5х5, 5х10.

Для таких конструкцій використовуються  каркаси з круглої труби діаметром 38 та 42 міліметрів. На відміну від інших виробників всі деталі виготовлені з оцинкованої труби, що виключає відколи фарби при перевезенні і найголовніше виключає корозію. Досить протерти труби і вони знову як нові.

У зібраному виді наші каркаси мають відносно невелікі розміри и вагу, це важливо для тих замовників, яким необхідно часто перевозити обладнання, і просто для установки каркаса на виїзді.

У комплекті з нашими каркасами поставляється вся необхідна технічна документація і схема зборки, окрема для кожного розміру.